במשך שנים בסכסוך הישראלי / פלסטיני כבר במרכז תשומת הלב של העולם. כמאמינים שחיו בארץ משני צידי הסכסוך הזה, אנו ניצבים בפני אתגר להגיב מצב הפוליטי הקשה והטרגי הזה. אנחנו נקראים לאהוב את האויבים שלנו ולחזק ולקיים את האחדות של הגוף של המשיח כעד של יכולת השינוי של הבשורה.

BridgeBuilders הוא פרויקט שלום ופיוס עבור ישראלים צעירים, פלסטיני, נורבגים. מאמץ זה מאפשר לנו לעבוד לאחדות בגוף המשיח על ידי מעורב בני נוער במזרח התיכון ונורבגיה בעבודת פיוס שלום ודו-אמוניה.

פרויקט BridgeBuilders מורכב ועידות דו-חלק עבור יהודים משיחיים צעירים, ערבים נוצרים / פלסטינים, נורבגים נוצריים. החלק הראשון מוגדר בנורבגיה בין פיורדים והרים, ואת החלק השני מתרחש במדבר הירדני. הכנסים, אשר מלאי פעילויות חוצות, יש דגש חזק על אחווה נוצרית, מפגשי תרבות, והוראה-המבוססת על מקרא שנועדה לעודד רפלקציה ודיאלוג על אמונה, זהות, פחד, דעות קדומות, ויישוב סכסוכים.

BridgeBuilders אירח שלושה בכנסים קודמים, בשנים 2006-2007, בשנים 2009-2010 ובשנת 2012-2013. הכנס רביעי יתקיים השנה. החלק הראשון בנורבגיה מתוכנן לחודש אוגוסט 2014, והחלק השני יתרחש בירדן במהלך חג הפסחא / פסח 2015. הכנס הוא למשתתפים בגילי 19-25.

למידע נוסף בקרו באתר הפרויקט, www.bridgebuilders.no, או להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו.

"אנחנו בונים גשרים, גשרים בינינו אשר יהיו עדות מצוינת עבור אנשים סביבנו כשנחזור. לפני הייתי אומר שיש לי שום דבר נגד הפלסטינים, אבל אלוהים הראה לי כי אני נקרא, לא לסבול אותם, אבל לאהוב אותם. "

~ עדי, משתתף ישראלי בכנס 2009-2010 BridgeBuilders ~

מרכז הכספרים הוא אחד משישה ארגוני שותפים כי במשותף את הפרויקט הזה. השותפים שלנו הם: משרד הכנסייה הנורבגית לישראל (NCMI), הכנסייה האוונגלית הלותרנית חינם של נורבגיה (ELFCN), Musalaha, האגודה התנ"ך הפלסטינית (PBS), ובית הספר התנ"ך של Grimstad (BIG).